केन्टका कीटाणुनाशक उपकरणको बजारमा बढ्दो माग

0
64

ईओएल प्रालि, नेपालमा केन्ट उत्पादनहरूका लागि एक मात्र आधिकारिक वितरक, सि. जी. इलेक्ट्रोनिक्स अन्तर्गतको संस्थाले समयको माग अनुसार केन्ट कीटाणुनाशक उपकरणहरू (डिसइन्फेक्टेन्टहरू) बजारमा ल्याएको छ। जुन अहिलेको समयमा अत्यावश्यक पनि छ र यिनीहरूको माग पनि बढ्दो छ। चलिरहेको कोविड–१९ महामारीमा, तपाईंको वरिपरि भएको तर सजिलै आँखाले नदेख्ने ब्याक्टेरिया र भाइरसबाट नियमित रूपमा कीटाणुशोधन गर्न जरुरी छ। अब तपाईंले उपभोग गर्नु हुने फलफूल र तरकारीहरूलाई सजिलैसँग सफा र सुरक्षित राख्नुका साथै यी स्मार्ट उपकरणहरूले तपाईंको कोठा र गाडीे भित्रको हावा पनि ताजा र स्वस्थ राख्न मद्दत गर्दछ।

विभिन्न कीटाणुनाशक उपकरणहरू

केन्ट अटो सेनिटाइजर
नयाँ र हातको स्पर्श विना केन्ट अटो सेनिटाइजरले तपाईंको हातहरू सेनिटाइज गर्नुहोस्। यो उपकरणमा स्मार्ट इन्बिल्ट इन्फ्रारेड सेन्सर सुसज्जित छ जसले तपाईंको हात डिस्पेंसरको मुनि राख्दा सेन्स गर्दछ। केन्ट अटो सेनिटाइजरमा १२ लिटरको उच्च स्टोरेज क्षमता छ जसको ट्याङ्की सजिलै हटाउन सकिन्छ साथै सजिलै रिफिलिंग र उपकरणको सरसफाइई गर्न सकिने भएकोले यसमा स्वच्छता कायम गर्न सकिन्छ।

केन्ट काउन्टर टप भेजिटेबल कीटाणुनाशक उपकरण
यस उपकरणले साग–सब्जी, फलफूल र मासुबाट कीटनाशक, ब्याक्टेरिया र भाइरसहरू हटाउँदछ। केन्ट टेबल शीर्ष भेजिटेबल कीटाणुनाशक उपकरणबाट तरकारी र फलफूलहरू उपभोगका लागि सुरक्षित बनाउनुहोस्। यसमा रासायनिक रहित ओजोन टेक्नोलोजी छ जसले हानिकारक कीटनाशक, रसायनहरू आदि हटाएर तरकारी र फलफूलहरू कीटाणु रहित गर्दछ। यसले ब्याक्टेरिया, भाइरस र अन्य कीटाणुहरूको हटाउने कुरा सुनिश्चित गर्दछ जुन बहु हात विनिमयको परिणाम स्वरूप ट्रान्सफर हुन सक्छ र खानालाई उपभोगका लागि सुरक्षित बनाउँदछ। यसले तपाईंको परिवारलाई स्वस्थ र स्वस्थ राख्न मद्दत गर्दछ।

केन्ट ओजोन एयर डिसइन्फेक्टेन्टहरू
क्रान्तिकारी ओजोन कीटाणुशोधन टेक्नोलोजीको साथ तपाईको कोठा तथा गाडीको हावालाई ब्याक्टेरियाहरू र भाइरसहरूबाट हटाउन सक्नुहुन्छ। यो उपकरण प्रयोगकर्ता–मैत्री भएकाले केन्ट ओजोन एयर डिसइन्फेक्टन्टहरू दुबै व्यक्तिगत र साना व्यावसायिक स्थानहरूको लागि सबै भन्दा उपयुक्त उपकरणहरू हुन्। तपाईंको कोठा तथा गाडीको हावा ब्याक्टेरियाहरू र भाइरसहरूबाट मुक्त राख्न केन्ट ओजोन एयर डिसइन्फेक्टेन्टको विश्वास गर्नुहोस्। यस यन्त्रले शक्तिशाली ओजोन ग्यास छोड्ने गर्दछ जसले तपाईंको कोठा तथा गाडीको हावामा रहेको ब्याक्टेरिया, भाइरस, फङ्खी र अन्य रोगजनक कणहरुलाई हटाउन मद्दत गर्दछ।

कोभिड–१९ बिरूद्ध लड्न हरदम तयार रहुनुहोस् र आफ्नो परिवारको सुरक्षा सुनिश्चित गर्नुहोस्। कीटाणुनाशक उपकरणहरूको अतिरिक्त, केन्टका पानी प्रशोधक (प्युरिफायर), एयर प्युरिफायर र स्मार्ट किचन उपकरणहरू पनि उपलब्ध छन्।

LEAVE A REPLY